Zážitková Agentura Adreams.cz má nového majitele. Nyní dochází k aktualizaci webových stránek a dojednání nových atraktivních zážitků. Děkujeme za pochopení.

Agentura Adreams.cz

Facebook:AgenturaAdreams

Twitter:@adreamscz

zpět na titulní stranu Naše nabídka zážitků:

Časté dotazy

  • Co obsahuje dárkový balíček?

Dárkový balíček obsahuje darovací certifikát s Vašim přáním a průvodní dopis s detailním popisem zážitku a návodem, jak postupovat při rezervaci termínu.

  • Je možno dárkový balíček předat rovnou obdarovanému?

Ano, dárkový balíček je připraven rovnou k předání, obsahuje všechny potřebné informace k samotnému dárku, balíček neobsahuje cenu! Ta je uvedena na faktuře.

  • Jaká je platnost dárkových certifikátů?

Platnost většiny dárku je 6měsíců, pokud není v popisu uvedeno jinak.

  • Je možno prodloužit platnost certifikátu?

V případě, že platnost bude prodloužena před vypršením konce termínu platnosti, je možno provést prodloužení o dalších 6měsíců, manipulační poplatek v tomto případe činí 500Kč. Po vypršení doby platnosti už termín nelze prodloužit.

  • Jak objednaný dárek zaplatit?

Platbu lze provést převodem z bankovního účtu, osobně nebo zasláním na dobírku. Spolu s dárkovým balíčkem obdržíte i fakturu, která slouží jako daňový doklad. Při objednávání zážitků si v objednávkovém formuláři vyberete způsob platby a fakturu je možno zaslat přímo objednavateli, dárek se všemi potřebnými informace adreasátovi dárku. Dárek je platný po zaplacení příslušné částky.

  • Jak rezervovat termín zážitku?

Součástí každého darovacího certifikátu je identifikační kód, obdarovaný si telefonicky, osobně nebo přes internet zvolí sám nejvhodnější termín, uvede jméno a tento kód a naši pracovníci ho budou okamžitě informovat a potvrdí termín, případně navrhnou náhradní.

  • Nevím, který ze zážitků by se obdarovanému nejvíc líbil

V tomto případě lze objednat univerzální darovací certifikát v hodnotě 1000,-, 1500,-, 2000,-, 3000,-, 5000,- Kč. Z našeho nabídkového katalogu si pak obdarovaný sám vybere zážitek v odpovídající cenové relaci, je možno kombinovat i více zážitku dohromady.

 

Registrace


© 2013 Agentura Adreams - Agentura na žážitky Vám přináší dárky, zážitky, dárkové certifikáty